Over ons

Green House Solutions Nick De Roeck
Cross single white

Passioneel team, gedreven door duurzaamheid en innovatie

In 2018 heeft Nick Green House Solutions opgericht, gestart als een bescheiden onderneming zonder werknemers, maar met een grote droom: de energietransitie versnellen. Nick is een selfmade man die oorspronkelijk alles van A tot Z zelf deed – van verkoop tot plaatsing en van administratie tot boekhouding.

Gedreven door passie voor duurzaamheid en technologische innovatie, hebben wij ons ontpopt tot een toonaangevende speler in de hernieuwbare energiesector. Met een team van meer dan 20 toegewijde medewerkers streven wij elke dag naar topkwaliteit en klanttevredenheid. Of het nu gaat om het plaatsen van zonnepanelen, batterijopslag, laadpalen of efficiënte warmtepompen, bij ons staat jouw behoefte aan een groenere toekomst voorop.

Kwalitatieve installaties

Jaarlijkse besparing

Top 5

In de sector

/100

Tevredenheidscore
Cross single green

Onze missie:
Een groenere toekomst creëren

Save the world
Duurzaamheid bevorderen
Wij streven ernaar een groenere toekomst te creëren door geavanceerde, betrouwbare en betaalbare hernieuwbare energieoplossingen aan te bieden.
Bio
Leiderschap in transformatie
Ons doel is om leider te zijn in het transformeren van woningen en bedrijven, waarbij we onze klanten helpen zowel ecologisch als financieel onafhankelijker te worden.
User setup
Persoonlijke en esthetische aanpak
Elk project wordt persoonlijk benaderd, waarbij functionaliteit hand in hand gaat met esthetiek om te zorgen dat elke installatie naadloos aansluit bij de behoeften en stijl van de klant.
Customer review
Toewijding aan klanttevredenheid
Wij zetten ons onvermoeibaar in om de verwachtingen van onze klanten te overtreffen, ondersteund door onze commitment aan uitmuntende service.

Wij realiseerden reeds talloze projecten over heel Vlaanderen

Wat onze
klanten zeggen

Frank Moerenhout

De zorgeloosheid waarmee alles werd geïnstalleerd en functioneert door Geen House Solutions is een absolute meerwaarde.”

Antoine Van De Sijpe

Green House Solutions speelt in op de behoefte van de klant. Ik zou ze zeker aanraden.”

Johan Vercauteren

Drankenhal Vercauteren

“Een jong team van fijne mensen. Qua prijs/kwaliteit zit alles perfect. Green House Solutions is zeker een firma om mee in zee te gaan!”

Peter Lambregt

Lambregt nv

“Green House Solutions zorgt niet alleen voor een vlekkeloze installatie maar ook voor een correcte nazorg.”

Net zoals wij sterke installaties bouwen,
bouwen wij ook een sterk team!

Ons team

Cross single green light
Solliciteren bij green house solutions 2

Jij?

Wil jij deel uitmaken van ons team?
Stuur ons jouw motivatie door of
Bekijk onze vacatures.

Jana

Is gespecialiseerd in administratie, keuringen, aanmeldingen en planning, wat cruciaal is voor onze efficiëntie.
jana@greenhousesolutions.be

Selena

Selena, onze nieuwste aanwinst
verantwoordelijk voor afspraak planning en klantbeleving.
selena@greenhousesolutions.be

Nils

Onze general manager leidt dagelijkse operaties en fungeert als rechterhand en medebestuurder.
nils@greenhousesolutions.be

Gregory

Van hands-on installaties naar technische expert, Gregory’s 12 jaar ervaring maken hem de betrouwbare rechterhand van het bedrijf.
gregory@greenhousesolutions.be

Niels

Onze creatieve kracht: fotograaf, videograaf, digitale goeroe en strategisch brein voor marketing.
niels@greenhousesolutions.be

Yannick

Al 13 jaar in de hernieuwbare energie, onze topadviseur met diepgaande technische kennis, die zijn klanten altijd op de eerste plaats zet.
yannick@greenhousesolutions.be

Ewout

Gespecialiseerd in hernieuwbare energie, meer dan vijf jaar expertise met een uitzonderlijk technisch begrip voor optimale resultaten.
ewout@greenhousesolutions.be

Geert

Brandweerman in Londerzeel en adviseur hernieuwbare energie, biedt perfect advies voor een duurzame woning.
geert@greenhousesolutions.be

Jules

Met twee jaar ervaring biedt Jules een klantgerichte service, altijd paraat om te voldoen aan uw specifieke behoeften.
jules@greenhousesolutions.be

Nino

met jarenlange ervaring in de energiesector, zorgt dat je goed geïnformeerd bent en is een echte dealmaker.
nino@greenhousesolutions.be

Alex

Onze enthousiaste jonge adviseur, zoekt onophoudelijk naar de optimale oplossing voor elke klant met ongeëvenaarde toewijding.
alex@greenhousesolutions.be

Kenneth

Onze dakwerkexpert met 15+ jaar ervaring kent elk geheim van het dak, een absolute topper in zijn vak. Snel, efficient en perfectionist.
kenneth@greenhousesolutions.be

Ken

Met meer dan 5 jaar ervaring als specialist in airco en dakwerken, streeft nauwkeurig naar topafwerking en klanttevredenheid.
ken@greenhousesolutions.be

GHS medewerker

Iljano

Met 3 jaar ervaring levert onze ‘mooi-boy’ top zonnepanelen: klantgericht, strak en helder. iljano@greenhousesolutions.be

Nick

Bestuurder van ons prachtige bedrijf en rasechte ondernemer; klanttevredenheid en strakke organisatie staan voorop.
info@greenhousesolutions.be

Jim

Ervaren elektricien met 8+ jaar ervaring, expert in zowel particuliere als industriële installaties; uiterst betrouwbaar.
jim@greenhousesolutions.be

Michael

Niets te moeilijk voor Michael; van elektriciteit tot warmtepompen, omvormers en batterijen, altijd strevend naar perfectie.
michael@greenhousesolutions.be

Mats

Eenmaal onze leerling, nu een autoriteit in elektriciteit en warmtepompen met grote expertise.
mats@greenhousesolutions.be

Maxim

Topper in huishoudelijke installaties met 7 jaar ervaring, kableert elektriciteitsborden als geen ander.
maxim@greenhousesolutions.be

Jens

Ooit een leerling bij ons, nu een bekwame elektricien die omvormers en batterijen installeert met expertise.
jens@greenhousesolutions.be

Klaar om je impact in de duurzame energie te vergroten?

Draag bij aan een groenere toekomst!